This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Подорожуй, як профі

Про-каякер Рафа Ортіс ділиться порадами, як не перетворити поїздку на головний біль.

Запитай будь-кого, хто колись вигравав в лотерею велику суму: «На що ви витратите виграш?» Більшість людей скажуть: «На подорожі». Зірватися та поїхати в якесь дике місце – справа нескладна. Питання в тому, як правильно зібратися в подорож, щоб вона не перетворилася на кошмар?

Своїм досвідом ділиться Рафа Ортіс – завзятий мандрівник і автор божевільних каякерських проектів, серед яких спуск водоспадом Біг-Банана. Ми попросили Рафу дати кілька порад, які стануть тобі у пригоді під час зборів.

Вибери, як подорожувати

Спершу визначся, як ти будеш подорожувати. Обери кінцевий пункт призначення з урахуванням того, чи буде там ліс, пляж або щось іще. Багато чого залежить від того, де саме ти будеш подорожувати: у своїй країні чи за її межами. Потім визначся, чи ти поїдеш один, чи з приятелем або компанією.

Гроші – не головне

Якщо ти вважаєш, що для подорожей потрібна купа грошей, то помиляєшся. Насправді кількість грошей у твоєму гаманці неважлива. Якщо перед поїздкою як слід підготуватися та більше довідатися про місце призначення, в результаті вона буде менш затратною. Перевага бюджетних подорожей в тому, що ти можеш перебувати в них довше або їздити в них частіше.

Прислухайся до порад

Це може звучати банально, але слушні поради можна отримати від рідних, друзів, а іноді й від незнайомих людей. Якщо хочеш тримати свої плани в секреті – озбройся путівником. Існує купа путівників, які допоможуть тобі орієнтуватися в новому місці не гірше за аборигенів.

Що бере з собою в подорож Рафа Ортіс© Rafa Ortiz / Red Bull Content Pool

Не бійся брати квиток в останню хвилину

Купувати квитки заздалегідь зазвичай вигідніше, але так буває далеко не завжди. Замовляючи квиток за місяць, ти можеш переплатити. Спробуй дочекатися розпродажів, які авіакомпанії зазвичай влаштовують на початку тижня. Часто останні квитки на рейс продаються з хорошою знижкою.

Не бери зайвого

Укладання рюкзака – дуже важливий момент. Бери з собою лише базовий набір речей. І пам’ятай про такі правила:

  • легкі предмети – на дно рюкзака, важкі – нагору;
  • щоб одяг займав менше місця, скручуй його в рулони;
  • складай речі в герметичні пакети.

Найголовніше правило в подорожах – безпека. Обов’язково попередь кого-небудь, куди вирушаєш. Пам’ятаєш фільм «127 годин»? Просто будь трохи обережнішим.

Знайдено тут

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *